Początki manufaktury WIKMAR sięgają roku 1991. Wyroby marki WIKMAR to oryginalne receptury stworzone przez Założycieli. Pierwszym ciastkiem, które pojawiło się w sprzedaży był biszkopt z galaretką w masie czekoladowej „Martynka”. Przełomowym rozwiązaniem, które wykreował WIKMAR są „Wikmarki Bis” – docenione przez Kosnumentów połączenie piernika i pysznego mleczka. To właśnie oryginalny smak wikmarowskiego piernika i bogata konsystencja wikmarowskiego pysznego mleczka wyróżniają naszą markę. Dziś WIKMAR oferuje Państwu ponad 200 różnorodnych wzorów.

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie i bezpieczeństwo Konsumenta. Wyroby WIKMAR oparte są na naturalnych komponentach i NIE ZAWIERAJĄ KONSERWANTÓW. Receptury opieramy na agarze, który wytwarzany jest z glonów morskich. Markowe produkty WIKMAR nie zawierają żelatyn ani pektyn opartych na mączce kostnej. Naturalnie bez inwestycji w innowacyjne rozwiązania, nie moglibyśmy oferować tak szerokiego portfolio wyrobów. Jednak każde działanie opieramy na tym, czego Konsumenci poszukują dziś najchętniej – na smakach tradycji.

Marka WIKMAR dostępna jest nie tylko w Polsce, ale też w Czechach, Estonii, Litwie, Łotwie, Niemczech, Słowacji. Nasz Zespół każdego dnia przygotowuje dla Państwa selekcję doskonałych wzorów, które uwodzą estetyką i zniewalają smakiem. Zapraszamy do degustacji.