Producent ciastek

Producent ciastek Wikmar w swojej ofercie posiada niemal 200 rodzajów ciasteczek i innych słodkości, takich jak galaretki, czy pyszne mleczko. W portfolio produktów znajdują się także pierniki, wafle, ciasteczka kruche, nadziewane, dekorowane, w masie czekoladowej i wiele innych.

Tradycja produkcji ciastek Wikmar sięga 1991 roku. Pragniemy w sposób szczególny podkreślić, że wyroby marki Wikmar nie posiadają konserwantów i powstają w oparciu o unikalne receptury.

Producent ciastek Wikmar wykorzystuje nowoczesne technologie, czyniąc to z dbałością o udział tradycyjnego cukiernictwa w procesie produkcji. Przewagą konkurencyjną firmy Wikmar jest zatem synergia wieloletniej tradycji połączona z innowacjami.

Producent ciastek mając na uwadze sezonowość dba również o to, aby asortyment obejmował produkty okolicznościowe przygotowane specjalnie z okazji świąt Bożego Narodzenia czy Wielkanocy.

Aby oferta producenta ciastek miała szansę spełnić oczekiwania konsumenta, proces produkcji powinien podlegać procesom kontroli. Jako wiarygodny partner biznesowy, firma Wikmar nieustannie podnosi standardy produkcji.
Zachęcamy do odwiedzenia strony serwisu, na której znajdą Państwo katalog produktów. Wikmar zaprasza do współpracy.

Czytaj także: produkcja ciastek