Produkcja ciastek

Produkcja ciastek stanowi kluczowy profil działalności firmy Wikmar. Tradycja marki sięgająca 1991 roku opiera się na produkcji ciastek skoncentrowanej na oryginalnych recepturach i innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych.

Wysoka, jakość wyrobów marki Wikmar stanowi wartość nadrzędną. Dlatego produkcja ciastek odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów. Do produkcji ciastek wykorzystywane są naturalne składniki, dzięki czemu produkty Wikmar nie zawierają konserwantów. Portfolio wyrobów Wikmar obejmuje niemal 200 rodzajów ciastek. Polecamy szczególnie pierniki, wafle, ciasteczka kruche, nadziewane, dekorowane, w masie czekoladowej i wiele innych.

Na stronie serwisu dostępny jest katalog produktów, który pozwoli Państwu poznać ofertowane wzory. Ponieważ produkcja ciastek podlega sezonowości, proponowane są także wyroby dedykowane do sprzedaży na okoliczność Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy.

Wyroby marki Wikmar charakteryzuje niepowtarzalny smak i wyjątkowa estetyka. Walory produktów tej marki zostały docenione w Polsce, ale także na rynkach zagranicznych (Czechy, Estonia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Słowacja, Węgry).

Wikmar zaprasza do współpracy.

Czytaj również: ciastka producent