Piernik nadziewany

Poszanowanie wieloletniej tradycji wyrobów cukierniczych to istota misji manufaktury Wikmark. Nasza firma od lat oferuje najwyższą jakość deserów tworzonych z pasją, w oparciu o przemyślane receptury. Od lat zajmujemy się wypiekaniem pierników, które są zwieńczeniem naszego zamiłowania do sztuki cukierniczej. Specjaliści Wikmar wiedzą jak ważne są aspekty estetyczne wyrobów, dlatego oferta naszej marki jest zbiorem najpiękniejszych i najsmaczniejszych deserów.

Niesamowicie pełen smak

Piernik jest wypiekiem znanym każdemu. Na co dzień kojarzy nam się ze świętami, jednak są i tacy, którzy uwielbiają go spożywać nawet bez okazji. Jest to wypiek, którego nie mogło zabraknąć w naszej oferci. W Wikmar stawiamy przede wszystkim na pełnię smaku zawartą w każdym nadziewanym wypieku. Nasi specjaliści od lat tworzą receptury, według których niezmiennie oferujemy naszym klientom pierniki z nadzieniem o najwyższej jakości.
Tradycyjnie istnieje wiele rodzajów wypieku znadzieniem. Znane są desery wypełnione wiśniami i śliwkami w kawałkach. Nierzadko, spotkać się mogą Państwo także z deserami zawierającymi także kawałki czekolady lub karmelu. Nieodłącznym elementem piernikowych wyrobów cukierniczych są orzechy i wszelkie inne bakalie jak migdały czy rodzynki. W wielu przypadkach stosuje się także kawałki skórki pomarańczowej, które z pewnością podkreślają smak piernikowych przypraw.

Do pobrania:

Pierniki z Klasą!

Pobierz katalog

Piernik Domowy

Pobierz katalog

Przekładaniec Kasztelański

Pobierz katalog