Piernik przekładany

piernik przekładany

Wikmar to manufaktura, która tworzy wyroby cukiernicze oparte na wieloletniej tradycji. Nasi specjaliści przed laty opracowali najlepsze receptury, na których dzisiaj opierają się wszystkie wypiekane przez nas desery. W Wikmar łączymy tradycję z pasją i naturalną miłością do wyrobów cukierniczych i słodyczy. Każdy degustowany przez Państwa deser ukazuje nasze zaangażowanie w tworzenie oryginalnych i pełnych smaku pierników przekładanych oraz innych wypieków. Jako jeden z liderów w produkcji słodyczy stawiamy nie tylko na wysokiej jakości składniki, czy smak naszych przekładanych pierników, lecz także na ich wyjątkowy wygląd, który jest ucztą dla oczu. Nasza oferta obejmuje wiele rodzajów wypieków, w tym także pełne smaku pierniki przekładane, które dzięki harmonijnemu połączeniu smaków gwarantują najwyższą jakość.

Piernik przekładany – wielopiziomowy smak

Piernikowe wypieki to przede wszystkim desery kojarzące się ze Świętami Bożego Narodzenia. Dzięki przyprawom i bakaliom przywodzą one na myśl długo wyczekiwany czas. W Wikmar stawiamy na tradycję, dlatego w naszej ofercie mogą Państwo znaleźć także i piernik przekładany. Wypiekany według wieloletniej tradycji deser urozmaicamy wieloma smakami, np. powideł śliwkowych. Stawiamy na różnorodność, która sprawia, że każdy z naszych klientów jest w stanie odnaleźć w naszej ofercie poszukiwane walory smakowe. Połączenie wyjątkowego smaku i efektownego wydźwięku estetycznego pozwala tworzyć najlepsze wyroby cukiernicze.
Piernik przekładany oferuje różnorodne możliwość. Tradycyjnie przekłada się wypieczone ciasto masą czekoladową, która podkreśla smak zastosowanych w deserze przypraw. Wiele osób stosuje także konfitury, a także powidła wiśniowe, które dopełniają i pięknie komponują się z pełnym smaku piernikowym ciastem. Mogą się Państwo spotkać także z piernikowymi wypiekami przekładanymi kremem czy powidłami śliwkowymi oraz polewą z czekolady. Tradycji smakowych jest wiele, a każdego dnia powstają coraz to nowsze propozycje.

Pierniki przekładane

Do pobrania:

piernik przekładany z klasą

Pierniki z Klasą!

Pobierz katalog

domowy piernik przekładany

Piernik Domowy

Pobierz katalog

piernik przekładaniec kasztelański

Przekładaniec Kasztelański

Pobierz katalog