Serca piernikowe

serca piernikowe
serca piernikowe
serca piernikowe

Manufaktura Wikmar to przedsiębiorstwo z długoletnią tradycją, które od lat oferuje klientom najwyższej jakości wyroby cukiernicze, tworzone z pasją. Nasze zamiłowanie do słodyczy i wypiekanych deserów jest dostrzegalne w każdym, nawet najmniejszym kawałku. Od lat, tworzymy nasze desery na podstawie tradycyjnych receptur w oparciu o naturalne składniki. Choć wykorzystujemy innowacyjne technologie, to przepisy są niezmienne od lat – stronimy od wszelkich konserwantów. Nasze pierniki Wikmar to pewna jakość i oryginalny smak

Serca piernikowe – Piernikowa miłość

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele oryginalnych i pełnych smaku wyrobów cukierniczych, a wśród nich także serca piernikowe. Te przywodzące na myśl okres Świąt Bożego Narodzenia wypieki, kojarzą się zwłaszcza z pełnym aromatu cynamonowego wnętrzem, delikatną, lecz puszystą teksturą i kremową polewą, zazwyczaj czekoladową. W Wikmar doceniamy nie tylko smak wyrobów cukierniczych, ale także ich oryginalny wygląd, dlatego oferujemy naszym klientom pierniki w formie serc, które są nie tylko piękną ozdobą stołu, ale także stanowią idealny pomysł na prezent.
Piernikowe serduszka od dawna służą nie tylko jako pełne aromatu wypieki, ale także jako forma wyrażania uczuć. Nierzadko są one zdobione imionami ukochanych osób lub słowami pełnymi miłych wyrażeń. Jest to świetna alternatywa dla niepotrzebnych często prezentów – sprawdzą się one jako prezent na Walentynki, na Boże Narodzenie, Mikołajki, a nawet urodziny czy dane bez okazji.
W naszej Manufakturze Wikmar mogą Państwo liczyć na serca z piernika, które zachwycą nie tylko smakiem, ale również wyglądem. Długoletnia tradycja naszego przedsiębiorstwa gwarantuje niezapomnianą głębię smaku wyrobu cukierniczego, a także jego oryginalną formę wizualną.
Zapraszamy do degustacji pełnych miłości wypieków, a także kontaktu w celu dobrania najbardziej wyselekcjonowanych form i smaków, spełniających Państwa oczekiwania i potrzeby.

Serce piernikowe

Do pobrania:

piernik z klasą

Pierniki z Klasą!

Pobierz katalog

piernik domowy

Piernik Domowy

Pobierz katalog

przekładaniec kasztelański

Przekładaniec Kasztelański

Pobierz katalog