Piernik nadziewany

Piernik nadziewany

Poszanowanie wieloletniej tradycji wyrobów cukierniczych to istota misji manufaktury Wikmar. Nasza firma od lat oferuje najwyższej jakości wypieki tworzone z pasją, w oparciu o przemyślane receptury. Od lat zajmujemy się wypiekaniem pierników nadziewanych, które są zwieńczeniem naszego zamiłowania do sztuki cukierniczej. Specjaliści Wikmar wiedzą jak ważne są aspekty estetyczne wyrobów, dlatego oferta naszej marki jest zbiorem najpiękniejszych i najsmaczniejszych deserów.

Niesamowicie pełen smak – pierniczki z nadzieniem

Piernik nadziewany jest wypiekiem znanym każdemu. Na co dzień kojarzy nam się ze świętami, jednak są i tacy, którzy uwielbiają go spożywać nawet bez okazji. Jest to wypiek, którego nie mogło zabraknąć w naszej ofercie. W Wikmar stawiamy przede wszystkim na pełnię smaku zawartą w każdym nadziewanym wypieku. Nasi specjaliści od lat tworzą receptury, według których niezmiennie oferujemy naszym klientom pierniczki z nadzieniem o najwyższej jakości.
Tradycyjnie istnieje wiele rodzajów wypieku z nadzieniem. Znane są miękkie pierniczki z nadzieniem wypełnione wiśniami i powidłami śliwkowymi. Nierzadko, spotkać się mogą Państwo także z deserami zawierającymi także takie pyszne składniki jak kawałki czekolady lub karmelu. Nieodłącznym elementem nadziewanych pierniczków są orzechy i wszelkie inne bakalie jak migdały czy rodzynki. W wielu przypadkach stosuje się także kawałki skórki pomarańczowej, które z pewnością podkreślają smak przyprawy do piernika.

Piernik z nadzieniem
Pierniki nadziewane

Pierniki z nadzieniem

Do pobrania:

piernik nadziewany z klasą

Pierniki z Klasą!

Pobierz katalog

domowy piernik z nadzieniem

Piernik Domowy

Pobierz katalog

piernik nadziewany przekładaniec kasztelański

Przekładaniec Kasztelański

Pobierz katalog