Blok piernikowy

W Manufakturze Wikmar stawiamy przede wszystkim na smak, który w połączeniu z tradycją niesie za sobą niezrównane wyroby cukiernicze. Tradycyjne receptury naszych pierników w blokach, do dziś stanowią najważniejszy element wszelkich oferowanych przez nas deserów, dzięki czemu możemy zagwarantować swoim klientom niezmienną od lat jakość. Wikmar to nie tylko oryginalne smaki, ale także niezwykle wzory i kompozycje deserowe, które gwarantują ucztę dla oka. W swojej ofercie posiadamy setki niezwykłych deserów, tak aby każdy z naszych klientów, mógł rozkoszować się smakiem i pięknem ulubionych wyrobów cukierniczych. Wszystkie wyroby Wikmar to połączenie smaku, piękna i jakości w pełni naturalnych składników bez konserwantów, które składają się na wysokiej klasy produkty cukiernicze.

Idealny wypiek

Wikmar to firma z tradycją, która od lat wypieka piernikowe bloki, na podstawie tradycyjnych receptur, stworzonych przez samych Założycieli firmy. Ten typ ciasta charakteryzuje pełnia smaku wynikająca z zawartości miodu, dużej ilości przypraw, a także dobrej jakości mąk. W Wikmar tworzymy wszystkie wypieki z poszanowaniem tradycyjnych składników, a także z pasją, która wpływa na wzmocnienie smaku i piękno wychodzących spod naszej ręki deserów.
Blok piernikowy to ciasto kojarzące się ze Świętami, przywodzące na myśl zapach Bożego Narodzenia. Współcześnie jest on nieodłącznym elementem każdej świątecznej kolacji, a także znajduje swoje miejsce na stole podczas wielu całorocznych uroczystości. Do najpopularniejszych odmian tego wypieku należą te połączone z czekoladą, która podkreśla smak miodu i harmonizuje się z piernikową przyprawą. W wielu domach znaleźć można także blok piernikowy z powidłami śliwkowymi czy też wiśniami, które od zawsze świetnie komponują się ze smakiem świątecznych przypraw, podkreślając jednocześnie ich aromat.

Bloki piernikowe

blok piernikowy z klasą

Pierniki z Klasą!

Pobierz katalog

domowy blok piernikowy

Piernik Domowy

Pobierz katalog

przekładaniec kasztelańsi - blok piernikowy

Przekładaniec Kasztelański

Pobierz katalog