Piernik przekładany

Wikmar to manufaktura, która tworzy wyroby cukiernicze oparte na wieloletniej tradycji. Nasi specjaliści przed laty opracowali najlepsze receptury, na których dzisiaj opierają się wszystkie wypiekane przez nas desery. W Wikmar łączymy tradycję z pasją i naturalną miłością do wyrobów cukierniczych i słodyczy. Każdy degustowany przez Państwa deser ukazuje nasze zaangażowanie w tworzenie oryginalnych i pełnych smaku pierników oraz innych wypieków. Jako jeden z liderów w produkcji słodyczy stawiamy nie tylko na smak naszych przekładanych pierników, lecz także na ich wyjątkowy wygląd, który jest ucztą dla oczu. Nasza oferta obejmuje wiele rodzajów wypieków, w tym także pełne smaku pierniki przekładane, które dzięki harmonijnemu połączeniu smaków gwarantują najwyższą jakość.

Wielopoziomowy smak

Piernikowe wypieki to przede wszystkim desery kojarzące się ze Świętami Bożego Narodzenia. Dzięki przyprawom i bakaliom przywodzą one na myśl długo wyczekiwany czas. W Wikmar stawiamy na tradycję, dlatego w naszej ofercie mogą Państwo znaleźć także i piernik przekładany. Wypiekany według wieloletniej tradycji deser urozmaicamy wieloma smakami. Stawiamy na różnorodność, która sprawia, że każdy z naszych klientów jest w stanie odnaleźć w naszej ofercie poszukiwane walory smakowe. Połączenie wyjątkowego smaku i efektownego wydźwięku estetycznego pozwala tworzyć najlepsze wyroby cukiernicze.
Przekładane ciasta piernikowe oferują różnorodne możliwość. Tradycyjnie przekłada się wypieczone ciasto masą czekoladową, która podkreśla smak zastosowanych w deserze przypraw. Wiele osób stosuje także konfitur, a także powidła śliwkowe czy wiśniowe, które dopełniają i pięknie komponują się z pełnym smaku piernikowym ciastem. Mogą się Państwo spotkać także z piernikowymi wypiekami przekładanymi kremem. Tradycji smakowych jest wiele, a każdego dnia powstają coraz to nowsze propozycje.

Do pobrania:

Pierniki z Klasą!

Pobierz katalog

Piernik Domowy

Pobierz katalog

Przekładaniec Kasztelański

Pobierz katalog